#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#555Een Oosters wollen tapijt.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#695Een Indisch wollen karpetje.
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80 / 100
#172Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
#192Regnier de HerdePeriod: 1914 - 2004“Marine - Trouville”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Marine - Trouville”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 550 / 600 -
#568Een vaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. De handvatten in de vorm van leeuwenkopje met ringen.
Un vase en porcelaine de Chine, sang-de-boeuf sous couverte. Les poignées sont en forme de têtes de lions et anneaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 280 / 320 -
#435Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#462Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.
Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.No longer availableDim. 83 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#749Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
#636Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
#806Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
#357Een klein likeurkeldertje in de vorm van een stapel van vier oude boeken. Binnenin een karafje met vergulde randen en met twee overblijvende borreltjes van vijf. We voegen er een houten kistje aan toe in diverse houtsoorten, het deksel met ingelegd monogram L.D. en een sigarenkistje met messingen biesjes.
Un petit cabinet à liqueurs en forme d’un tas de quatre livres anciens. Comporte une carafe avec le bord argenté ainsi que deux petits verres (cinq d’origine). Nous ajoutons un petit coffret en bois dont le couvercle porte le monogramme L.D. incrusté et un coffret à cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#503Dekselvaas van Chinees porselein met decor van feniksen. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor de sphinx. XXième siècle. avec socle en bois.No longer availableEstimate: € 80 / 120