Similar lots by type
-
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.
Other lots in this auction
-
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#99Longwy, FranceEen Art-Deco schaaltje van meerkleurig aardewerk, getekend ‘Emaux de Longwy’.
An Art-Deco bowl made of multicolored earthenware, signed 'Emaux de Longwy'. -
#52Een vintage bakelieten wandtelefoon, made in Germany.
A vintage Bakelite wall telephone, made in Germany. -
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster. -
#187Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En “100 jaar plastische kunsten in België” (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
A lot of books on art and culture in Belgium. Includes 'The Beauty of Belgium' by A.J. Delen (Pub. Contact, 3 Vols.), 'Anton van Wilderode, From Mulberry Tree to Overoever' by Lieven Rens (Pub. Mercator-Plantijn, 1983) - 'Poems a triptych', and '100 years of visual arts in Belgium' (Pub. Artis-Historia, 3 Vols). -
#182Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Harley Davidson.
A wooden advertising panel in the style of old Harley Davidson advertisements. -
#196Een houten schaalmodel van een piratenschip.
A wooden scale model of a pirate ship. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#185Een set 19e eeuwse woordenboeken, Kramers & Bonte dictionnaire Neerlandais-Français, Français Neerlandais, G.B. Van Goor Zonen Gouda.
A set of 19th-century dictionaries, Kramers & Bonte dictionary Dutch-French, French-Dutch, G.B. Van Goor Zonen Gouda. -
#35Een lot van 2 Delfts blauw aardewerken dekselvazen.
A lot of 2 Delft blue earthenware covered vases. -
#58‘Madonna met kind’, een beeld van polychroom beschilderd plaaster.
'Madonna with child', a sculpture of polychrome painted plaster.

