Other lots by Pazuki London
#25Pazuki London
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
#115Pazuki London
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#275Pazuki London
Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
#285Pazuki London
“Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.
#385Pazuki London
#365Pazuki London
#61
#620Alex & Ball
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,89 ct et d’une perle centrale.No longer availableDim. 11,22 gEstimate: € 800/900 -
#72
#421
“René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.
”René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#88
#154Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en met opdracht.
”Nudité”. un dessin au crayon. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#486Mahal
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
#627Jan LuijkenPeriod: 1649 - 1712
#546Ahar
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
#267
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5de druk. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, slijtage aan cover.
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5e édition. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, usures à la couverture.No longer availableEstimate: € 50/80