Other lots by Pazuki London
-
#25Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120/180 -
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
Deux châles différents en laine et soie aux fleurs brodées.No longer availableDim. 160 x 30 en 155 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#115Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.
Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.No longer availableDim. 160 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#415Pazuki London
Twee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.No longer availableDim. 180 x 23 en 160 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#275Pazuki London
Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
Châle en laine 100% cachemire.No longer availableDim. 140 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#285Pazuki London
“Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.
“Landscape”. châle d’hiver en laine et soie.No longer availableDim. 170 x 30 cmEstimate: € 80/150 -
#365Pazuki London
Drie verschillende sjaals van wol, rayon en zijde, één ervan bezet met pailletten.
Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.No longer availableDim. 160 x 25 en 140 x 22 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#63
Een verzilverd kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix argenté sous cloche.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.
”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#44Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.
”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#43
Een arduinen schouwpendule. Deksel los.
Une pendule de cheminée en pierre de taille. Couvercle détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#32
Een lot XIXe eeuwse stereoscopische foto’s op glas en op karton.
Un lot de photographies stéréoscopiques sur verre et sur carton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#8
Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.
Un lot varié de cristal incolore et jaune et de verre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#671
Een smeedijzeren lampenvoet met een geel glazen kap. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre jaune. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 30/50 -
#55Ratov
Een handtas van rood leder.
Sac à main en cuir rouge.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 80/150 -
#361
Een oude Russische bajonet voor een Mosin-Nagant. Gemerkt CA3069.
Une ancienne baïonnette russe pour Mosin-Nagant. Marque CA3069.No longer availableDim. L: 51 cmEstimate: € 60/100 -
#499
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
”Paysage et montagnes”. Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50/80