#358Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
#488Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.
#759Een sac-à-perles van messing en kristal.
#198Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
#412Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.
Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#769Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
#624Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#747Marc Sleen“De avonturen van Nero”. Een lot van 29 albums.
“De avonturen van Nero”. un lot de 29 albums.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#17Louis VuittonEen lot van vijf adresboekjes.
#107Een barometer in mahoniehouten kast.
Un baromètre en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 karaats twee kleurige gouden halssnoer bezet met saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Collier en or bicolore 18 ct serti de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 54,71 gEstimate: € 1600 / 2000 -
#338Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
Une cruche et un vase en verre opale polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#468Drie diverse pijpen in presentatielijstje.
#533Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
#262Constant Simon“Bergdorp”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Village montagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#703Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 169 x 110 cmEstimate: € 80 / 100