#154Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
Miroir rectangulaire en cadre doré. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 115 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#35Val St. LambertEen grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.
#374F. Millenhuber“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#281Een bootvormige schaal van Imariporselein.
#325Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#117Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Deux vases à longs cols en porcelaine bleue foncée à décor de paysages et sur base en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
Deux petit vases en cristal taillé colorés respectivement rouge et pourpre dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#359Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80 / 120