Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende lampvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
Dim. h: 35 & 39 cm
SKU: 1212170057.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #364
    Val St. Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.

    Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #293
    Val St. Lambert

    Twee verschillende zeshoekige asbakken van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #317
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #338
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #361
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.

    Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #377
    Val St. Lambert

    Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #337
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #467
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #47
    Val St. Lambert

    Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #665

    Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.

    Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #685

    Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.

    Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #167

    Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.

    Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.
    No longer available
    Dim. H: 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #445

    Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.

    Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #760

    Een eironde lantaarn van geslepen glas.

    Lanterne ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #655

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #792

    Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #681
    Val saint lambert

    Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.

    Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #147
    Val Saint-Lambert

    Een paar kristallen kandelaars.

    Deux bougeoirs en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #394

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.
    No longer available
    Dim. L: 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #572

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.

    Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #46

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #715

    Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.

    Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #238

    Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.

    Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #392

    Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.

    Candélabre d’église baroque en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184

    Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.

    Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.
    No longer available
    Dim. 86 & 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #730

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #750

    Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.

    Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #725

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #644

    Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.

    Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #783

    Vier miniatuur beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier dametjes en een heertje.

    Quatre statues miniature en porcelaine polychrome, comprenant quatre petites dames et un petit monsieur.
    No longer available
    Dim. l: 6 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #193
    Eugène Laurent
    Period: 1832-1898

    “Terugkeer van de visvangst”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    "Retour de la pêche". Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 42
    Estimate: € 500 / 600
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #132
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Moeraslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le marais". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #333

    Een lot handgeschilderde soldaatjes uit de Napoleontische periode. Met drie diorama’s onder glas.

    Un lot de petits soldats napoléoniens peints à la main. Comprenant trois dioramas sous verre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #812
    Antonio Maraini

    “Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marché romain”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #381

    Lot messing: drie kandelaars, petroleumkan, potje . We voegen er een cakevorm en een schenkkan aan toe.

    Un lot d'objets en étain comprenant trois lampes à huile, un petit pot, une bouteille à pétrole. Nous ajoutons un moule à cake et une verseuse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #362

    “Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.

    "Colin Maillard". Une ancienne lithographie d'après l'oeuvre d’Arturo Rietti. Editée à Londres, 1897.
    No longer available
    Dim. 65 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Georgianstijl breakfront boekenkast van eikenhout. Onderaan vier paneeldeuren, bovenaan vier beglaasde deuren.

    Biobliothèque dite breakfront de style Georgian en chêne. A deux corps, le dessous ouvre par quatre portes pleines, le dessus par quatre portes vitrées.
    No longer available
    Dim. H. 198, B. 183, D. 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #106

    Een barmeubel in barokke en gotische stijl van gebeeldhouwd eikenhout klapblad en een open onderstel.

    Un meuble de bar de style gothique et baroque en chêne sculpté. Tablette abattante et console du meuble ouverte.
    No longer available
    Dim. H. 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #221

    “De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.

    "La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #683

    Een verzilverd metalen Ruyi.

    Un Ruyi en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More