Other lots by Val St. Lambert
-
#364Val St. Lambert
Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.
Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#293Val St. Lambert
Twee verschillende zeshoekige asbakken van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. Ø: 13 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#317Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#338Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#337Val St. Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#467Val St. Lambert
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Val St. Lambert
Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#793
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#644
Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#685
Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42 / 50 -
#681Val saint lambert
Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.
Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#730
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#535
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180 / 220 -
#394
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445
Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#792
Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à / 70 -
#46
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#565
Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160 / 200 -
#32
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#147Val Saint-Lambert
Een paar kristallen kandelaars.
Deux bougeoirs en cristal taillé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184
Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#392
Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#715
Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#760
Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#665
Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#655
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#750
Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238
Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.
Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#465
Een hoogreliëf van plaaster naar de klassieke oudheid.
Un relief en plâtre.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428
Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#759
Een achthoekige houten spiegel in schildpadimitatie.
Miroir octogonal en bois et imitation d’écaille.No longer availableDim. 71 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288
Een paar bordjes van Berlijns porselein met classicistische voorstellingen. Onderaan gemerkt van de Königliche Porzellan Manufaktur.
Deux assiettes en porcelaine de Berlin avec des représentations classiques. Marque à la base: Königliche Porzellan Manufaktur.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#78
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#289Paul Lens
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#398
Een lot Frans porselein, bestaande uit een chocoladekan, een kandelaar, een dekseldoos en een pillendoosje.
Un lot d'objets en porcelaine française comprenant une verseuse à chocolat, un chandelier, une boite à couvercle et une boite à médicaments.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#227
Een Amphora art deco vaas met een haan in het decor. Genummerd 786.
Un vase Amphora art déco avec un coq dans le décor. Numéroté 786.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 23 cmEstimate: € 130 / 180 -
#26
Een paar notenhouten armstoelen in rustieke stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style rustique.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#601
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700 / 800 -
#180
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866
“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120 / 200