Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende lampvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.

Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.

Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.
SKU: 1904160727.
Category: Verlichting.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #727
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #347
    Muller frères, Lunéville

    Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.

    Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.

    Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur quatre niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #607

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #797

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #717

    Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.

    Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #796

    Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.

    Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #758

    Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.

    Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.

    Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Een balustervaas van celadonporselein, versierd met twee olifantjes in reliëf, gemonteerd als lampenvoet.

    Vase balustre en porcelaine céladon. Anses en forme de têtes d’éléphant. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #411

    Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.

    Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #128

    Een hallamp van messing en geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Lampe de vestibule à abat-jour en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #407

    Een luchtertje van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #428

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #418

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #246

    Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #554

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #337

    Een tafellamp op bronzen voet met florale motieven en met een kap van glas in lood, versierd met een pauwendecor.

    Lampadaire en bronze décoré de plantes stylisées. Abat-jour dans le goût de Tiffany’s présentant une queue de paon stylisée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #433

    Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.

    Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #421

    Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.

    Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #404

    Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.

    Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.

    Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.

    Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #402

    Een opgezette jachttroffee van een reebok.

    Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    Een paar gesculpteerde Afrikaanse slagtanden met een mannen- en een vrouwenhoofd. Eerste helft XXe eeuw.

    Paire de défenses sculptées représentant la tête d’un homme et d’une femme. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #499
    E. Van Caneghem

    “Winterlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.

    “Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.
    No longer available
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187
    Val St. Lambert

    Een siervaasje op voet van kleurloos geslepen kristal, versierd met en gesatineerde fries met vergulde afbeeldingen. Gemerkt.

    Vase décoratif sur piédouche en cristal taillé incolore décoré d’une frise satinée et dorée. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #625

    Een zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd en met verguld zilveren gegraveerde bloementuil.

    Remontoir en argent à double boîtier, numéroté et décoré d’un bouquet de fleurs en vermeil.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    G. De la Garde

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #695

    Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.

    Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont quatre à balancier et trois à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #308
    Sitzendorf

    “Napoleon en zijn officieren”. Een serie van twaalf beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en met een kleine biografie.

    “Napoléon et ses officiers”. Suite de douze statuettes en porcelaine polychrome. Marques sous les bases et avec petite biographie.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #615
    Roskopf Patent

    Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd en gedateerd.

    Trois remontoirs à double boîtier. Numérotés et datés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #464

    “Zicht op de Eiermarkt in te Antwerpen in 1835”. Uitgave van Waanders/Diogenes in samenwerking met het Stadsarchief Antwerpen naar aanleiding van “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. Naar een werk van François Bossuet.

    “Vue du Marché aux oeufs à Anvers en 1835”. Ed. Waanders/Diogenes en collaboration avec les Archives de la Ville d’Anvers à l’occasion de “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. D’après un oeuvre de François Bossuet.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #516

    Een zeshoekige Chinese vrouwenstoel van gesculpteerd hout, gedecoreerd met een vleermuis in de rug. Shangai.

    Chaise hexagonale chinoise en bois sculpté. Dossier décoré d’une chauve-souris.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #652
    Johnny De Witte

    “Kantklosters te Brugge” en “Kantkloster en orgeldraaier te Brugge”. Twee litho’s. Gesigneerd, genummerd 25/100 en 66/100 en gedateerd ‘02 en ‘03 buiten de plaat.

    “Dentellières à Bruges”. et “Dentellière et organiste à Bruges”. Deux lithographies. Signées, numérotées 25/100 et 66/100 et datées ‘02 et ‘03 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More