Similar lots by type
-
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#798
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur quatre niveaux.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#797
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#799
Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.
Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#526
Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#2
Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.
Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#796
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#418
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#428
Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.
Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 450/550 -
#337
Een tafellamp op bronzen voet met florale motieven en met een kap van glas in lood, versierd met een pauwendecor.
Lampadaire en bronze décoré de plantes stylisées. Abat-jour dans le goût de Tiffany’s présentant une queue de paon stylisée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 180/220 -
#433
Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.
Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#421
Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.
Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#717
Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.
Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#607
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#347Muller frères, Lunéville
Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.
Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#411
Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#404
Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#246
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#128
Een hallamp van messing en geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Lampe de vestibule à abat-jour en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#298
Een balustervaas van celadonporselein, versierd met twee olifantjes in reliëf, gemonteerd als lampenvoet.
Vase balustre en porcelaine céladon. Anses en forme de têtes d’éléphant. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#758
Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.
Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#407
Een luchtertje van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#397
Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.
Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#11
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een meerkleurig olie- en azijnstelletje, een boertje en boerinnetje in wit en blauw en twee groepjes van twee traditionele personages, eveneens in wit en blauw.
Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#54
“Franciscus van Assisi”. Een oude gravure naar Maarten de Vos. Ets van Wierix en gedrukt door Johannes Vrints.
“François d’Assise”. Ancienne gravure d’après Maarten de Vos. Eau-forte par Wierix imprimée par Johannes Vrints.No longer availableDim. 26,5 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#217
Een groep van drie dansende putti van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.
Groupe de trois putti dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 300/400 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50 -
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250 -
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 60/80 -
#211
Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.
Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 100/150 -
#561
Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#176
Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties.
Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 500/800 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#172Namazlik
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 118 cmEstimate: € 50/60 -
#106
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XVI. Garniture en tapisserie fleurie.No longer availableEstimate: € 60/100