#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#11Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120
#353Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#48Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.
#787LimogesKleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
#665Zero HalliburtonEen licht beige cosmetica case van aluminium.
#411“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#357Een alarmpistool.
Un pistolet d’alarme.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#700CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#780Hoyland Sport 89Een grote zwart en groene paraplu met karikaturen. Gesigneerd.
Grand parapluie noir et vert décoré de caricatures. Signé.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 40 / 80 -
#209Jakob Smits“Kapelletje”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat door de graveur Armand Apol.
“Petite chapelle”. Litho en couleurs. Signée hors planche par le graveur Armand Apol.No longer availableDim. 51 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470Een 18 karaats wit gouden armband met hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
#97Een mondgeblazen bruidsstolp met fluwelen kussentje en vergulde bladeren en bloemen.
Une cloche soufflée de mariage avec un petit coussin en velours et fleurs et feuilles dorées.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 4 / 50