Other lots in this auction
-
#414“Futuristisch werk”. Gemegnde techniek op papier. Russische school.
Travail futuriste . Technique mixte sur papier. École russe.No longer availableDim. 47 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#525Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad.
Un bureau à deux abattants. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 73 x 83 + 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine à noeud suspendu.No longer availableDim. 400 x 292 cmEstimate: € 120 / 200 -
#180Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 400 / 500 -
#472Max Ernst“Surrealistische compositie”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Composition surréaliste . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 180 / 240 -
#443Twee ivoren netsukés in de vorm van diertjes. beide gesigneerd onderaan.
Deux netsukes en ivoire en forme d'animaux. Tous deux signés en bas.No longer availableDim. h: 2,5 & 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941Een bronzen plaquette in houten kader, in 1923 geschonken door de Aero-club de Belgique.
Une plaque en bronze dans un cadre en bois, offerte en 1923 par l'Aéro-club de Belgique.No longer availableDim. 64 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#188Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 83 x 86 cmEstimate: € 130 / 150 -
#271Val St. LambertEen coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Lichte randschade.
Une section de cristal double taillé et vert. Marquée. Légers dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#431Een paar borden van geribd Imariporselein. XIXde eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari nervurée. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153“Acrobate”. Een bronzen beeld op marmeren basis naar werk van Milo. Met bronsstempel.
Acrobate . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre de Milo. Avec poinçon.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#402“Naakten”. Gemengde techniek. Draagt monogram en beschrijving op de verso. Lichte schade.
Nus . Technique mixte. Porte monogramme et description au verso. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 120 / 140


