Une table en bois dur chinois sculpté, plateau avec incrustations de marbre et de nacre.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een kleine tropisch houten étagère in art nouveau inspiratie.
#256Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
#414“Futuristisch werk”. Gemegnde techniek op papier. Russische school.
#674Een geelkoperen en een roodkoperen beddenpan.
#426Een antieke eikenhouten armstoel in renaissancestijl met getorste spijlen en bekleed met tapisserie.
#479“Kinetische vlakkencompositie”. Draagt handtekneing.
#232Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.
#435Een Hotai van gebeeldhouwd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.
Un Hotai en jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#62Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Achterdeurtje te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Achterdeurtje in Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 60 / 100