Similar lots by type
-
#638
Een grote woestijnroos.
Une grande rose du désert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#603
Een Chinese Bi-schijf in twee delen van gesculpteerd serpentijn, versierd met diverse dieren.
Bi-disque chinois en deux parties de serpentine sculptée, à décor d'animaux divers.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307
Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#501
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de vases fleuris et autres Marqués en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 250 -
#587Theo Van de Vyver
Drie aardewerken sculpturen. Gesigneerd.
Trois sculptures en poterie. Signées.No longer availableDim. H. 33 cm -
#21
“Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.
"Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine de Saxe multicolore. Marqué du F couronné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 90 -
#538
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#23
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#112Mil. Maeyens
“Zeehaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Port de mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#609
“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670
Een hallamp met kap van glas in lood met bloemendecor. Bijgevoegd een tweede kap.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en vitrail à décor floral. Attaché un deuxième capot.No longer availableDim. H:24&24cmEstimate: € 80 / 120 -
#665
Een lot boeken: - “Pistolen en revolvers encyclopedie” (2X)- “Geweren en karabijnen encyclopedie”- “Millers collectables”. catalogi (2001, 2002 & 2003)- “Tussen kunst & kitsch”
Réservez un billet de loterie : -- “Pistolen en revolvers encyclopedie” (2X)- “Geweren en karabijnen encyclopedie” - « Millers collectables». catalogue (2001, 2002 & 2003) - "Tussen kunst & kitsch"No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#490S & M Depauw Bruxelles
Een XIXe eeuwse lichtblauw satijnen rok met bijpassende bolero bezet met panden en kraag van Brusselse naaldkant.
Une jupe en satin bleu clair du XIXème siècle avec un boléro assorti serti de panneaux et col de dentelle de Bruxelles à l'aiguille.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#439
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320
Een paar gegraveerde knijpoorbellen.
Paire de boucles d’oreilles type clips.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 130 / 160