Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.

Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.

Deux lampes à huile aux réservoirs en verre vert, l’une sur colonnette en onyx, l’autre portée par une fillette en bronze.
Dim. h: 41 & 60 cm
SKU: 2706170721.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #721
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237

    Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

    Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #759

    Een sac-à-perles van messing en kristal.

    Un sac-à-perles en cristal et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #394

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #769

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.

    Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 105 & 120 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #804

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #748
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #624

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #779

    Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.

    Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #609

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #411

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    Een twaalfkantige lantaarn.

    Une lanterne à douze côtes.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #265

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 187 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.
    No longer available
    Dim. 6,89 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #491
    Märklin

    Een presentatie stoomlocomotief. Model BR96 voor spoortype HO. In originele doos.

    Une locomotive à vapeur. Modèle BR96 pour rails de type HO. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #393

    Een lot van vier beeldjes van vogeltjes van meerkleurig biscuit van Capodimonte.

    Un lot de quatre statues représentant des oiseaux en biscuit de Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    “Koppel”. Een modern bronsen beeld.

    “Couple”. Une statue moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #623

    Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.

    Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 28,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #465
    Ethiopie

    Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.

    Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #187
    Halfdan Hertzberg
    Period: 1857 - 1890

    “Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.

    “Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #327

    Een bonbonnière van gedreven koper met een decor van vruchten en een tinnen vide-poche in de vorm van bladeren en bessen.

    Une bonbonnière en cuivre repoussé, décor de fruits, et un vide poche en étain en forme de feuilles et baies.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161
    Billes

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    Jozef Cantré

    “Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.

    “Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #737
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1949. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug open.

    Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Série Rouge. Première édition, 1949. Usure, mais complet. Dos ouvert.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #435

    Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More