#355Charles et Charlus France
Een bruine geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir brun.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#607Michelle Wiser
“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#546Ahar
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
#585Zero Halliburton
“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
#757
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#464Radu Deca
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
“Pregatire”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#86
#590
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. een centrale briljant van ± 0,15 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,12 ct, d’un brillant central de ± 0,15 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 400/500