#199“Boerenkar”. Olieverf op doek. Naar en met een handtekening “C. Van Leemputten.
“Char de fermier”. Huile sur toile. D’après et avec une signature “C. Van Leemputten”.No longer availableDim. 59 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#157Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#411“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#313Een grote bolle schenkkan van aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies op rode achtergrond.
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#604Roger RaveelPeriod: 1921-2013Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.
#625Zero HalliburtonEen grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#298Een witmetalen kerstboom met twaalf kaarsenhouders.
Un sapin de Noël en métal blanc à douze bougeoirs.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
#66Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#724José De GimaraesPeriod: °1939“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
”1, 2 et 3”. Suite de trois lithos. Signées, HC et numérotée 1/11, 1/12 et 2/12 hors planche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#428“Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.
”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Roger RaveelPeriod: 1921-2013“Reikende hand”. Aquarel. Gesigneerd.
”Main qui tend”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 57 x 78 cmEstimate: € 2000 / 3000