Other lots by Nannini
-
#595Nannini
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
Deux chapeaux semblables en velours de coton.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#615Nannini
Zwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.
Trois casquettes en coton et nylon en noir, beige en brun.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#575Nannini
Een grijze muts met bijpassend tasje van wol.
Bonnet gris et sac assorti en laine.No longer availableEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#355Charles et Charlus France
Een bruine geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir brun.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#59Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#24Bruno DyckmansPeriod: 1920-1998
“Tekenaar”. Sanguinetekening. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1960.
”Dessinateur”. Une sanguine. Signée au dos et datée 1960.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#146
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre en chêne à couvercle galbé.No longer availableDim. 82 x 120 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#93Lodewijk Van Boeckel
Gesmede rozen. Gesigneerd.
Roses forgées. Signées.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#345Cartier
Een lot van drie stuks kleine lederwaren in bordeaux. Lichte slijtage aan de kaarthouder.
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#72
“Heilige met reliekschrijn”. Olieverf op paneel. Mogelijk Duitsland, XVIIIe eeuw.
”Saint et relique”. Huile sur panneau. Probablement Allemagne, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#276
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
Trousse en textile et cuir gris.No longer availableDim. 22,5 x 15 ,5 cmEstimate: € 30/50 -
#274
Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
Miroir en cadre doré en bois et plâtre.No longer availableDim. 112 x 83 cmEstimate: € 100/120