#22Floris VersterPeriod: 1861 - 1927“Stilleven met vissen”. Een aquarel op board. Draagt een apocriefe handtekening.
#376Afghaans handgeknoopt tapijt.
#512Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#614Romain De Saegher“Kalvarie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Calvaire". Gouache sur papier. Signé et daté '73.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#532“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#147DelvauxEen lederen portefeuille in crèmekleur met originele stofzak.
Un portefeuille en cuir de couleur crème avec dustbag d'origine.No longer availableDim. 12 x 19 cmEstimate: € 240 / 280 -
#84Vlaamse school. Een paar jachtstillevens, het ene met houtsnippen, het andere met o.m. een Vlaamse gaai. Olieverf op paneel. Het eerste met sporen van een handtekening.
Ecole flamande. Un couple de natures mortes de chasse, l'une avec des bécasses, l'autre avec un geai. Peinture à l'huile sur panneau. Le premier avec des traces de signature.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 350 / 450 -
Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50 / 80