Other lots in this auction
-
#614“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120 / 200 -
Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne. Huile sur panneau. Signé illisiblement.No longer availableDim. 153 x 114 cmEstimate: € 120 / 180 -
#169Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#131Hermes, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#547CapodimonteEen paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.
Une paire de serre-livres en biscuit polychrome partiellement doré avec des images de Cléopâtre et Toutankhamon d'après un dessin d'Eduardo Tasca. Edition numérotée limitée.No longer availableDim. h: 43 & 44 cmEstimate: € 160 / 180 -
#647Een sierbord van Turks porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen.
Une assiette décorative en porcelaine turque avec un décor en relief multicolore de fleurs.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van diverse personages. Stempel onderaan.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine décoré de divers caractères. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#442GingkoPeriod: 1870-1908“Opmars van Takamori Saigo, Satsuma opstand”. Japanse houtgravure, ingekleurd. Gesigneerd en gedateerd 1877.
Marche de Takamori Saigo, la révolte des Satsuma. Gravure sur bois japonais colorée. Signée et datée 1877.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van +- 1,17 ct. SI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de taille ancienne de + - 1,17 ct. SI2. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,43 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#631Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.
Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350

