#122Jean Larronaire
“Solitude”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Solitude . Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615
Regulateurklok versierd met een paardje. Compleet met slinger en sleutel.
#486
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
#598Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
“Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.
Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#655
Een blank houten meubeltje met een lade in het tussenblad. Op wieltjes.
#130
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een half edelsteen.
Une épingle en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 70 / 100 -
#610
Een notenhouten staande klok.
#679Armand Jamar
“Golgotha”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24 avril 1939. Lichte krassen.
Golgotha . Huile sur toile. Signée et datée le 24 avril 1939. Légères rayures.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25De Greef Swiss
Een dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
#429Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992
“Landschap met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage aux peupliers . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100 / 150