Other lots by Epice
#185Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#515Epice
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 100 x 200 en 180 x 70 cmEstimate: € 100/150
#751
Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#653
11 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#423
Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
#800
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat en één met lederen handvat.
#232
Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
#624Corneille
#755
Martinet en bois et en cuir.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 30/50 -
#424Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998
#108
Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60/100 -
#245Annyta Lolyta
Een handbeschilderde fluwelen wintersjaal van chialingo rood.
Châle d’hiver en velours peint à la main en rouge chialingo.No longer availableDim. 180 x 40 cmEstimate: € 70/130 -
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
#554Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 39 cmEstimate: € 50/80