Other lots by Georgina von Etzdorf
#165Georgina von Etzdorf
Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
#555Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Deux châles différents en rayon, soie et polyester.No longer availableDim. 160 x 30 en 140 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100 / 150
#125
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,64 ct et de rubis en forme de gouttes de ± 6,30 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 3500 / 3700 -
#3800rit Militscher
Een handtas van wit leder.
Sac à main en cuir blanc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#6
Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.
#344
“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
#655
“Leopard”. Een cosmetica case van aluminium.
“Leopard”. valise à cosmétique en aluminium.No longer availableDim. 21 x 40 x 22 cmEstimate: € 230 / 280 -
#154Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en met opdracht.
”Nudité”. un dessin au crayon. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#525Zero Halliburton
Een zwarte aktetas van aluminium.
#626Meshed
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863
#597
Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
Bureau en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à neuf tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#693
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#306
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120 / 200