Other lots by Georgina von Etzdorf
-
#295Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#165Georgina von Etzdorf
Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
Trois châles différents en rayon et un en tissu.No longer availableDim. 150 x 27 en 150 x 20 en 85 x 15 cmEstimate: € 150/200 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#447
Een lot van acht glazen vazen in verschillende vormen en formaten.
Un lot de 8 vases en verre différents.No longer availableDim. h: 14 - 48 cmEstimate: € 40/50 -
#459
Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
Crucifix au corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120/200 -
#414André GoezuPeriod: °1939
“Genealogie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/35.
”Généalogie”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/35.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#719Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#662
Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
Table de salon à deux tiroirs, tablette ornée d’un bandeau de bois fruitier.No longer availableDim. 122 x 62 cmEstimate: € 80/100 -
#37
Een lot stripverhalen met onder meer ‘Lucky Luke’.
Lot d’albums de bandes dessinées dont Lucky Luke.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#547
Een Chinees hardhouten buffet met vier deuren, versierd met gesculpteerde reliëfdecors.
Buffet chinois en bois dur ouvrant à quatre portes décorées en relief.No longer availableDim. 82 x 183 x 48 cmEstimate: € 150/200 -
#213Constantin Louis Detouche
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300 -
#698
Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#462J. Van Gent
“Cabaretmeisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fille de cabaret”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#722
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#593
Een grote bolle dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van karpers.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine décoré en bleu eet blanc de carpes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 360/380