Other lots by Georgina von Etzdorf
#295Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#165Georgina von EtzdorfTwee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
#535Georgina von EtzdorfDrie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100 / 150
#26Twee houten archiefkastjes met telkens zes laden. Eén handvat opnieuw te bevestigen.
Deux meubles d’archives en bois, chaque fois à six tiroirs. Une anse à remonter.No longer availableDim. h: 34 & 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#796Kebe, DanmarkEen paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#243Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
#648Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
#374“Koppel op ezels”. Litho. Druk. Dieperink, 3/3, Proefdruk. Met inscriptie Lebreton, Corse.
#661Een smeedijzeren lampenvoet met oranje glazen kap, versierd met smeedijzeren blaadjes. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre orange décoré de feuillettes en fer forgé. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#578Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
#525Zero HalliburtonEen zwarte aktetas van aluminium.
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#754André GoezuPeriod: °1939“Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.
#479“Liggend naakt”. Kleurkrijt op papier. Draagt een monogram J.S.
”Nu couché”. Craie sur papier. Porte le monogramme J.S.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120 / 200