Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.
Pazuki London

Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.

Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.
Dim. 160 x 20 cm
SKU: 2210190115.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Pazuki London

  • #25
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.

    Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.
    No longer available
    Dim. 150 x 13 en 140 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #85
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.

    Deux châles différents en laine et soie aux fleurs brodées.
    No longer available
    Dim. 160 x 30 en 155 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #415
    Pazuki London

    Twee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.

    Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.
    No longer available
    Dim. 150 x 26 en 140 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #475
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.

    Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.
    No longer available
    Dim. 180 x 23 en 160 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #275
    Pazuki London

    Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.

    Châle en laine 100% cachemire.
    No longer available
    Dim. 140 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #285
    Pazuki London

    “Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.

    “Landscape”. châle d’hiver en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 170 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 150
  • #385
    Pazuki London

    Twee verschillende kleurrijke sjaals van wol en mohair en zijde bezet met pailletten.

    Deux châles différents en laine et mohair multicolore munis de paillettes.
    No longer available
    Dim. 140 x 20 cm
    Estimate: € 130 / 200
  • #365
    Pazuki London

    Drie verschillende sjaals van wol, rayon en zijde, één ervan bezet met pailletten.

    Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.
    No longer available
    Dim. 160 x 25 en 140 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #683

    Een lot van drie verschillende houten doosjes.

    Lot de trois boîtes différentes en bois.
    No longer available
    Dim. b: 15 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #128

    Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.

    Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Drie schotels van Chinees porselein, versierd met een decor van rozen in groene en witte vlakken. China, XVIIIe eeuw.

    Trois plats en porcelaine de Chine à décor de roses sur fond vert et blanc. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #95
    Longchamp

    Een bruin lederen adressen agenda.

    Agenda à adresses en cuir brun.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #422
    Charles Delporte
    Period: 1928-2012

    “Personages”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    ”Personnages”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #549

    Wanddecoratie in blauw aardewerk. Delfts werk. Achteraan toegeschreven aan C.Dam (De Porceleyne Fles). Kleine beschadiging.

    Décoration en faïence bleue de Delft. Attribution à C.Dam (De Porceleyne Fles) au verso. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 45 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #81

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #709

    Een lot messingen laboratoriuminstrumenten.

    Lot d’instruments de laboratoire en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #778

    Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.

    Quatre verres à champagne en cristal incolore “Expo 1958”.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #663

    Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #303
    Telefunken

    Een oude radio uit de jaren ‘50.

    Une ancienne radio des années ‘50.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #781

    Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.

    Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More