Other lots by Pazuki London
#25Pazuki London
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
#415Pazuki London
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#275Pazuki London
Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
#285Pazuki London
“Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.
“Landscape”. châle d’hiver en laine et soie.No longer availableDim. 170 x 30 cmEstimate: € 80 / 150 -
#385Pazuki London
Deux châles différents en laine et mohair multicolore munis de paillettes.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 130 / 200 -
#365Pazuki London
Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.No longer availableDim. 160 x 25 en 140 x 22 cmEstimate: € 150 / 200
#341
Deux serres-livres sous forme de chiens assis et deux groupes en porcelaine polychrome sous forme de caniches et garçons.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#30
Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Long collier de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#453
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72
”Saint et relique”. Huile sur panneau. Probablement Allemagne, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#399Brakeli
#310
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,46 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,46 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 800 / 900 -
#300
#145Mulberry
“Hiver”. Een sjaal van kasjmier.
“Hiver”. Châle en cachemire.No longer availableDim. 100 x 25 cmEstimate: € 70 / 130 -
#551
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. La série de 6 albums aux chromo’s. Ainsi qu’un album “Himalaya en Karakoram”.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#505Zero Halliburton
Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#83
Un coffret à bijoux, revêtement en cuir, sous forme de petite commode aux tiroirs bombés.No longer availableDim. B. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#670
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une tanzanite centrale de ± 1 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900 / 1000