Other lots by Pazuki London
#85Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
#115Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.
Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.No longer availableDim. 160 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#415Pazuki LondonTwee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#475Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#275Pazuki LondonEen wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
#285Pazuki London“Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.
“Landscape”. châle d’hiver en laine et soie.No longer availableDim. 170 x 30 cmEstimate: € 80 / 150 -
#385Pazuki LondonTwee verschillende kleurrijke sjaals van wol en mohair en zijde bezet met pailletten.
Deux châles différents en laine et mohair multicolore munis de paillettes.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 130 / 200 -
#365Pazuki LondonDrie verschillende sjaals van wol, rayon en zijde, één ervan bezet met pailletten.
Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.No longer availableDim. 160 x 25 en 140 x 22 cmEstimate: € 150 / 200
#330Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een diamant van ± 0,92 ct.
Bague en or rose et blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,92 ctNo longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#547Een Chinees hardhouten buffet met vier deuren, versierd met gesculpteerde reliëfdecors.
#156Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#486MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#551“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. La série de 6 albums aux chromo’s. Ainsi qu’un album “Himalaya en Karakoram”.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#358Oude bronzen plaquette van een kindje. Gesigneerd.
Une ancienne plaquette en bronze d’enfant. Signée.No longer availableDim. L. 26 cmEstimate: € 45 / 50 -
#795Made in EnglandTwee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#796Kebe, DanmarkEen paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#394Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Roger RaveelPeriod: 1921-2013“Reikende hand”. Aquarel. Gesigneerd.
”Main qui tend”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 57 x 78 cmEstimate: € 2000 / 3000