Other lots by Pazuki London
-
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
Deux châles différents en laine et soie aux fleurs brodées.No longer availableDim. 160 x 30 en 155 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#115Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.
Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.No longer availableDim. 160 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#415Pazuki London
Twee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.No longer availableDim. 180 x 23 en 160 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#275Pazuki London
Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
Châle en laine 100% cachemire.No longer availableDim. 140 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#285Pazuki London
“Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.
“Landscape”. châle d’hiver en laine et soie.No longer availableDim. 170 x 30 cmEstimate: € 80/150 -
#385Pazuki London
Twee verschillende kleurrijke sjaals van wol en mohair en zijde bezet met pailletten.
Deux châles différents en laine et mohair multicolore munis de paillettes.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 130/200 -
#365Pazuki London
Drie verschillende sjaals van wol, rayon en zijde, één ervan bezet met pailletten.
Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.No longer availableDim. 160 x 25 en 140 x 22 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#714
Een lot van vijf antieke spoelen.
Lot de cinq bobines anciennes.No longer availableDim. l: 15 - 46 cmEstimate: € 50/60 -
#705
Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
Portefeuille et étui à clefs bruns de la marque CP. Nous ajoutons un étui à cartes e.a.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Hessenhuis”. Ets. Gesigneerd en genummerd 130/150 buiten de plaat.
”Maison Hessen”. Une eau-forte. Signée et numérotée 130/150 hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#147
Een sterling zilveren peper en zoutvat. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 116,10 gEstimate: € 160/200 -
#241
Een plaasteren reliëf met een voorstelling van een sater.
Relief en plâtre représentant un satyre.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#536Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 120/200 -
#151
Een Engelse mahoniehouten armstoel.
Un fauteuil en acajou. Anglais.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40/60 -
#201
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#203
V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 delen “Atlas”, 1 deel “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, goede staat. De atlassen met talrijke kleurenplaten.
V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 vol. “Atlas”, 1 vol. “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, bon état. Les atlas aux nombreuses illustrations en couleurs.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#331
Een lynx van gebeeldhouwd hout. Gemonogrammeerd ‘M. L.’.
Un lynx en bois sculpté. Monogramme ‘M.L.’.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#569Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 120/200