Other lots by Longchamp
-
#765Longchamp
Twee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#760Longchamp
Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
Châine en argent et son pendentif en argent et cuir noir. 925‰.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#725Longchamp
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#445Longchamp
Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.No longer availableDim. 190 x 90 en 147 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#455Longchamp
Een zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#95Longchamp
Een bruin lederen adressen agenda.
Agenda à adresses en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#116
Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#754André GoezuPeriod: °1939
“Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.
”Un regard dans la ville”. Litho. Signée et numérotée 89/100.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#107
Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.
Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120/140 -
#208
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600/650 -
#616Meshed
Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.No longer availableDim. 450 x 298 cmEstimate: € 400/500 -
#639
Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
Meuble de classement en sapin ouvrant à douze tiroirs. A nettoyer.No longer availableDim. 119 x 79 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#253Franz Schmidt & Haensch
Een oude spectroscoop in houten kist.
Spectroscope ancien dans sa caisse d’origine.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 200/240 -
#530
Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 15,06 gEstimate: € 600/800 -
#66
Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#439Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#761
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40/50