Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende slavenarmbanden.
Longchamp

Twee verschillende slavenarmbanden.

Deux différents bracelets d’esclave.
SKU: 2210190765.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #765
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Longchamp

  • #760
    Longchamp

    Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.

    Châine en argent et son pendentif en argent et cuir noir. 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #725
    Longchamp

    Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.

    Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.

    Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.
    No longer available
    Dim. 190 x 90 en 147 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #45
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.

    Deux châles différents en soie et coton.
    No longer available
    Dim. 180 x 145 en 200 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.

    Deux châles différents en soie et coton.
    No longer available
    Dim. 200 x 100 en 180 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455
    Longchamp

    Een zwart lederen aktetas.

    Mallette en cuir noir.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #425
    Longchamp

    Een bruin lederen aktetas.

    Mallette en cuir brun.
    No longer available
    Dim. 31 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    Longchamp

    Een bruin lederen adressen agenda.

    Agenda à adresses en cuir brun.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #643

    Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.

    Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #758

    Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.

    Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #426

    Een oude vierkante houten bak.

    Bac carré ancien en bois.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #351

    Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.

    Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #269
    C. Menzel, Bruxelles

    Een oude boekenpers van gietijzer en messing.

    Presse à livres ancienne en fonte et laiton.
    No longer available
    Dim. 65 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #432
    Ch. Croonst

    “Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    “Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Een paar sobere eikenhouten armstoelen.

    Paire de fauteuils sobres en chêne.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,66 ct. VS.

    Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3,66 ct. VS.
    No longer available
    Dim. 21,18 g
    Estimate: € 3500 / 3800
  • #94
    Staf

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

    ”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.
    No longer available
    Dim. 70 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #624
    Corneille

    “Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.

    ”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #36

    Een salontafel en een bijzettafeltje met telkens twee neerklapbare uiteinden, bekleed met kalfsleder.

    Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.
    No longer available
    Dim. b: 126 & 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35
    Un apres-midi de chien Paris

    Een handtas van wit en rood leder.

    Sac à main en cuir rouge et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More