#336Een bijzettafeltje van deels witgepatineerd notenhout met een gefineerde lade.
#83“Springende paarden.” Bronzen beeld.
#523Een paar Indische fallische beeldjes van brons.
Une paire de statues indiennes phalliques en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272“Meisje voor de spiegel” en “Jongedames bij het ontbijt”. Olieverf op doek. Een paar pendants.
“Fille devant le miroir” et “Jeune femmes au petit déjeuner”. Huile sur toile. Une paire de pendants.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.No longer availableDim. 6,77 gEstimate: € 500 / 600 -
#187Een paar bronzen kandelaars in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Une paire de candélabres en bronze, en forme d’éléphants assis et une fleur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 280 -
#275Louis Valentin QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#729Jozef Tilleux“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Een oude reiskoffer met lederen handgrepen.
#218Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.
Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. 65 x 130 cmEstimate: € 120 / 200