#558
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200/240 -
#376
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#648
Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/120 -
#343Bergen
Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#313
Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
#306
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#227
“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
#521
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#266
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.
#149F. Joacim
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#683Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
#474
“Jazzdansers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Danseurs de jazz”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 122 x 62 cmEstimate: € 100/120