Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.

Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.

Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.
Dim. h: 11 - 14 cm
SKU: 3005170751.
Categories: Kristal, Zilver.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #751
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #60

    Een zilveren doosje met gegraveerd decor. Nederlandse keuren. 833‰, datumletter u voor 1879.

    Petite boîte en argent à décor gravé. Poinçons hollandais, 833‰, lettre date u pour 1879.
    No longer available
    Dim. 5 cm 28,17 g
    Estimate: € 25 / 35
  • #762
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    “Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #123

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #382
    Zwiesel

    Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.

    Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #379
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.

    Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #392
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #409
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.

    Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #694
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #673
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #423

    Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.

    Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #774
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #399

    Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #735
    Val St. Lambert

    Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.

    Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207
    Delheid

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.

    Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.
    No longer available
    Dim. +/- 1600 gram
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #797

    Vijf verschillende asbakken van kleurloos kristal, waarbij vier gemerkt van Val St. Lambert.

    Cinq cendriers en cristal incolore, dont quatre qui sont marqués Van St. Lambert,
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #749

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #740

    Een kristallen vaas.

    Vase allongé en cristal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #372

    Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Tijdperk art deco. Vermoedelijk Val St. Lambert. Kleine schilfer onderaan.

    Un vase en cristal mauve et incolore. Art déco. Probablement Val St. Lambert. Petit éclat en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #739
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #417

    Drie brillendozen van schildpad en zilver. Begin XXe eeuw.

    Trois étuis à lunettes en écaille et argent. Début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #763

    Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.

    Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #693
    Kaiser

    “Jongen met ganzen”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    “Garçon et oies”. Un groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs roses ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #23

    Twee kleine porseleinen art deco beeldjes van jonge baadsters die opschrikken voor een gigantische vlieg. Kleine manco’s.

    Deux statuettes art deco en porcelaine représentant deux nageuses et une mouche géante. Dégâts.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #418

    Een lot voorwerpen met schildpad, bestaande uit een verzilverde handspiegel, drie verschillende lorgnettes en een theaterkijker.

    Un lot d’objets divers en écaille dont un miroir à main argenté, trois lorgnettes différentes et une paire de lunettes de théâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #780

    Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #436
    Mori

    Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.

    Un couloir en laine. Fait main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #503

    Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierrookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierrookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.

    Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #357

    Een oude sigarenplank met opschrift ‘G. Siebert, Hanau A. M.’

    Une vieille planche à cigares, inscription ‘G. Siebert, Hanau A. M.’
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #387

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en argent sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #72

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #267
    Kaiser

    Een arend van monochroom wit biscuit op houten sokkel. Gemerkt. Met certificaat.

    Un aigle en biscuit blanc monochrome sur socle en bois. Avec marque et certificat.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #580

    Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.

    Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More