#363
#331Scailmont
#337
Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.
#399
Een glazen stolpje op houten voet.
#371
Een asbak van veelkleurig Muranoglas, versierd met een clown.
#370
Een vaas van meerkleurig Muranovaas.
#317
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60
#298
#245
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 600/700 -
#250
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 1,17 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1650/1850 -
#262
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
#323
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
#195
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met email.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'émail.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250/300 -
#394
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
#274
#332Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
#277
“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
#244Grégoor Van Puyenbroeck
“Schuur in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange dans un paysage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#319Peter Van Goethem
Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.No longer availableDim. 24 x 13 cmEstimate: € 30/50