Similar lots by type
-
#535
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#392
Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60/80 -
#32
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180/220 -
#750
Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#349
Lot koper. Vijf kandelaars, een kaarsensnuiter, een olielampje en twee verdampers.
Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#644
Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#684
Twee koperen reliëfs. Afrikaans werk.
Deux reliefs en cuivre. Oeuvres africaines.No longer availableDim. 91 x 43 cm/ 41 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#715
Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#730
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#665
Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#725
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#184
Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200/240 -
#760
Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#46
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#445
Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40/60 -
#299R. Rosini
“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60/100 -
#782
Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Grand candélabre en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 50/70 -
#394
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#792
Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à/70 -
#655
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#685
Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42/50 -
#565
Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#237
Bronzen beeld van een vrouw bij een gigantische fallus, naar Felicien Rops.
Une statue en bronze représentant une femme auprès d'un phallus géant. D'après Felicien Rops.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 90/110 -
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 250/350 -
#663
Een collectie van zes miniatuurvaasjes en -flesjes van blauw en wit Chinees porselein. Eén met een Yongzhen-merk in blauw onder glazuur. De overige Kangxi en andere.
Une collection de six vases miniatures en porcelaine chinoise blanche et bleue. Un vase porte la marque Yongzhen en bleu. Les autres sont marqués Kangxi ou autres.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#79
“Heidezicht”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Jef Louis Van Leemputten.
"Vue sur la lande". Huile sur carton. Attribué à Jef Louis Van Leemputten au dos.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#683
Een verzilverd metalen Ruyi.
Un Ruyi en métal argenté.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#334
“Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica...”. XVIIIe eeuwse kaart van Johann Baptiste Homann. Deels met de hand ingekleurd.
“Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica”. Une carte du XVIIIième siècle de J. Baptiste Homann. Partiellement colorée à la main.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#412
Een theeservies van veelkleurig Satsuma porselein met decor van landschappen met pagodes. Onderaan zegelmerk in goud op zwart (Yoshiyama?). Vijf koppen en schoteltjes (één met randschilfer), vijf dessertbordjes, theepot, melkpot en suikerpot (letsel aan deksel). Begin XXste eeuw.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, décor de pagodes et paysages. Marque sigilaire en or sur noir sous la base (Yoshiyama?). Cinq tasses et sous-tasses ( une porte un éclat), cinq assiettes à dessert, théière, pot à lait et sucrier (dégâts au couvercle). Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#764Bell China
Een theeservies van meerkleurig Engels porselein met het decor “Meadowside”. Compleet voor twaalf personen. Eén kopje gebroken.
Un service à thè en porcelaine anglaise, décor "Meadowside". Complet pour douze personnes, une tasse cassée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#68
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#497
Een paar langhalsvaasjes van Kutaniporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases à col en porcelaine de Kutani. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#528
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#634
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100/120