Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende Westminsterklokken.
Twee verschillende Westminsterklokken.
Twee verschillende Westminsterklokken.

Twee verschillende Westminsterklokken.

Deux pendules Westminster différentes.
Dim. b: 75 & 60 cm
SKU: 2509180759.
Category: Klok.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #759
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #801
    Gérard Cornelis à Liege

    Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.

    Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201
    Martenot, Paris

    Grote cartelklok in Lodewijk XV-stijl versierd met Vernis Martin bloemen en een jachtlandschap en met vuurvergulde bronzen in de vorm van rocailles en een bloementuil. Frankrijk, tijdperk Napoléon III. Kleine barstjes aan het lakwerk in de sokkel en aan de zijkanten van de klok.

    Un grand cartel style Louis XV décoré de fleurs Vernis Martin et un paysage de chasse ainsi que des bronzes doré feu en forme de rocailles et bouquet de fleurs. France, Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 150 x 55 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #662

    Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    Een wandklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl. Met sleutel.

    Une horloge murale en bronze doré style Louis XV. Avec clé.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #86

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #138

    “De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.

    ”La Walkyrie - L’apparition de Brunhilde à Sigmund; Une pendule de cheminée richement décorée de bronze et onyx
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327

    Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.

    Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.

    Une pendule coucou en poirier sculpté. Foret Noir.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #181
    Thioul, Paris

    Een muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.

    Une pendule murale en bronze doré style Louis XV, décorée de putti et d’une jeune femme.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #83
    Comtesse

    Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.

    Une horloge cartel en bois laqué noir dans l’esprit de Neuchatel au décorations dorées. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 39 + 14 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #237

    Een apothekersweegschaal in houten kast. Met een aantal benodigdheden, zoals gewichtjes, schaaltjes, ...

    Une balance de pharmacie dans une armoire en bois. Comprenant quelques accessoires tels que poids, plats, …
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #45

    Drie verschillende broches van zilver 835 ‰ bezet met markasiet en twee verschillende ringen bezet met fantasiestenen.

    Trois broches en argent 835 ‰ sertie d’une marcassite, et deux bagues différentes serties de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #526

    Speeltafeltje van mahoniehout met klapblad en centrale voet. Omstreeks 1880.

    Une petite table de jeu en acajou à tablette rabattable et sur pied central. +- 1800.
    No longer available
    Dim. H.79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #456
    Beloutj

    Een Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 92 x 136 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539

    “Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.

    ”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #742

    Een boekomslag van gedreven leder met toernooiscènes in reliëf. Met bronzen monturen. Omstreeks 1900.

    Une couverture de livre en cuir repoussé, scènes de tournoie en relief et montures en bronze. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #30
    Tissot PR 50

    Een automatische roestvrij stalen dameshorloge.

    Une montre de dame en acier inoxydable automatique.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #569

    “Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.

    ”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #623

    Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #766

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348

    Een kruisbeeld in barokke stijl en twee kerkkandelaars in renaissancestijl van messing.

    Un crucifix style baroque et deux candélabres d’église style Renaissance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 91 & 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7245

    “Cypressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.

    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More