Other lots in this auction
-
#32Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.
Une paire de paysages sur panneau. Un signé Maris (?) Et daté 1875.No longer availableDim. 13 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#582Walace Ting“Personages”. Zeefdruk. Genummerd 104/200 en gesigneerd buiten de plaat.
"Personnages". Sérigraphie. Numérotée 104/200 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#226Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#669Een paar grote messingen ketels en een tijl.
Une paire de grandes bouilloires en laiton et un bassin.No longer availableDim. h: 47 cm & 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#608Een paar sierschotels van meerkleurig porselein met appels en peren in hoogreliëf.
Paire de plats décoratifs en porcelaine multicolore à décor de pommes et poires en haut relief.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637“Larousse Universel en 2 volumes”. 1922 & 1923. Deel 1 met enkele losse pagina’s.
"Larousse Universel et 2 tomes". 1922 & 1923. Tome 1 avec quelques pages volantes.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#259“Christus met apostelen”. Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
"Le Christ avec les apôtres". Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale robijn va, +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct et d'un rubis central de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#4Een paar Madonnabeeldjes van deels verguld Brussels porselein.
Une paire de figurines de Madone en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée.No longer availableDim. h: 20 cm - 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#86Een zeshoekig bijzettafeltje met beige marmeren blad en met verguld bronzen beslag.
Une table d'appoint hexagonale avec plateau en marbre beige et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 78 x 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#58Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand vase cratère en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70 / 120 -
#674Een antiek gedeeltelijk glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes wittewijnglazen, vijf rodewijnglazen en twaalf waterglazen. Enkele kleine randschilfers.
Un ensemble partiel de verres anciens en cristal incolore, composé de six verres à vin blanc, cinq verres à vin rouge et douze verres à eau. Quelques petits éclats au bord.No longer availableDim. H:11-13cmEstimate: € 60 / 70

