Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Il Bisonte

Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
SKU: 2202220340.
Categories: Uurwerk, XIXe eeuw, Zilver.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #340
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #259

    “Christus met apostelen”. Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.

    "Le Christ avec les apôtres". Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.

    Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.

    Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm - 0,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #7

    Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.

    Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #310
    Longchamp

    Een vergulde schakelketting in originele doos.

    Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #134

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.S.S.’ en gedateerd 1856.

    "Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'CSS' et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    A. Lang

    “Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).

    "Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).
    No longer available
    Dim. 81 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #94

    “Na de dienst”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    "Après le service". Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #632

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #488

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met fijn uitgestoken houten sokkels. De deksels gerestaureerd. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine d'Imari avec des socles en bois finement sculptés. Les couvercles ont été restaurés. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm (m.s)
    Estimate: € 200 / 300
  • #159

    “Geromantiseerd rivierlandschap met personages bij een bootje”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Paysage fluvial romantique avec des personnages près d'un bateau". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 81 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #67

    Een Chinees porseleinen schotel met een wapenschild in het decor in de stijl van het Chine-de-commandedecor. XIXe eeuw. We voegen er een recenter Chinees porseleinen dekselvaasje met soortgelijk decor aan toe.

    Plat en porcelaine de Chine à décor d'armoiries dans le goût du décor de Chine de commande. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase couvercle en porcelaine de Chine plus récent au décor similaire.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #607

    Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enige randschade.

    Un plat en poterie française au décor multicolore. XIXème siècle. Dégâts au bord.
    No longer available
    Dim. Ø:36cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680
    Pierre Balmain Paris

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #350
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #291
    Rosskopf & Cie.

    Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.

    Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.
    No longer available
    Dim. Ø: 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #681

    Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.

    Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H:4-16cm
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #241

    Een paar messingen wandlampen met bol glas.

    Une paire d'appliques en laiton avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #615
    Christy’s London

    Een bolhoed, ‘Albert’ Antwerp.

    Un chapeau melon, 'Albert' Anvers.
    No longer available
    Dim. H:12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,92 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #510
    Jeager-Lecoutre

    Een reisklokje met vergulde kast en in lederen etui. Werkende staat.

    Une horloge de voyage avec boîtier plaqué or et dans un étui en cuir. Condition de marche.
    No longer available
    Dim. 4,5 x 4,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #27

    Een paar kommen van Japans porselein met een Chine-de-commandedecor met wapenschilden van Holland en Overijssel. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.

    Paire de bols en porcelaine du Japon à décor de Chine de commande aux armes de Hollande et d'Overijssel. Marqués en bas. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #694
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.

    Série de six verres en cristal taillé et coloré. Non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een Bretoens eikenhouten meesterstuk (45 x 17 x 42 cm).

    Un chef-d'œuvre (45 x 17 x 42 cm).
    No longer available
    Dim. 45x17x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een spiegel in Louis XVI-stijl met een schilderij met twee engelen in de kuif en versierd met bloemen.

    Un miroir de style Louis XVI avec une peinture de deux anges dans la coiffe et décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. 245 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #636

    Een paar gebeeldhouwde Afrikaans hardhouten stoelen.

    Une paire de chaises en bois dur africain sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #441
    Kaiser Porzellan

    Twee verschillende porseleinen vazen met Japanse decors. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.

    Deux vases différents en porcelaine à décors japonisants. Marqué en bas. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #497

    “Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 199 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More