Similar lots by type
-
#800
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#58
Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#729
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten.
Un lot de trois presse papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur. Une pièce est fissurée.No longer availableDim. h: ! - 10 cmEstimate: € 100/160 -
#424
Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een Perzisch vaasje van koper, versierd met een gegraveerd en deels zwartgelakt decor.
Petit vase persan en cuivre gravé et partiellement noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#638
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#440
Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#398
Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40/50 -
#331
Een vaas van groen glaspasta.
Vase en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/90 -
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre rouge dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380/450 -
#414
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#609
Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.
Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#370
Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100/150 -
#461
Een paar vaasjes van cloisonné op rood koper met een decor van fabeldieren.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge. Décor d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#798
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#389
Een lot van zeven XIXe eeuwse apothekerspotten, waarbij zes van porselein en één van glas.
Un lot de sept pots de pharmacie du XIXième siècle, dont six en porcelaine et un en verre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#384
Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#668
Een paar dekselvaasjes van cloisonné op messing met een decor van pioenen. Op houten sokkels.
Une paire de vases à couvercles en cloisonné sur laiton avec un décor de pivoines. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#222
Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#435
Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#445
Een grote presse-papier met meerkleurige bloemvormige inclusies.
Un grand presse papier à inclusions polychromes florales.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#734
Een lot lectuur:- “La Mode du Petit Journal”. Gebundelde uitgaven 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Gebundelde uitgaven in drie delen: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Gebundelde uitgave juni - november 1900.
Un lot de lecture:- “La Mode du Petit Journal”. Ed. liées 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Ed. liées en trois volumes: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Ed. liée juin-novembre 1900No longer availableEstimate: € 40/60 -
#464
“Naakt met bonten stola”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening in de plaat: A. Rodin.
”Nu avec une stola en fourrure”. Un dessin en couleurs. Porte la signature: A. Rodin dans la planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#366
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#297
Een schouwpendule van verguld brons met een allegorische tinnen voorstelling bovenaan. Onder stolp.
Une pendule de cheminée en bronze doré surmontée d’une représentation en étain allégorique. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 47 cm (pendule)Estimate: € 120/200 -
#443
Een Boeddha van meerkleurig en verguld porselein in schrijn.
Un Bouddha en porcelaine polychrome et dorure. Dans son écrin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 45/55 -
#514Alphonse De ClercqPeriod: 1868 - 1945
“Trekpaard op het jaagpad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait sur le chemin de halage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#203
Een schouwpendule, gedragen door een voorstelling van Chronos van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en arduin op bronzen voetjes. Begin XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée, portée par Chronos en bronze patiné brun, sur un socle en marbre vert et pierre de taille sur pieds en bronze. Début XIXième siècle.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1500/2000 -
#613Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#487
Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.
Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#113
Een classicistisch vrouwenbeeld van meersoortig marmer. Vingers aan één hand manco.
Un buste féminin classique en marbre. Il manque les doigts à une main.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/300 -
#498
Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 100/120 -
#154Jan Michiel RuytenPeriod: 18813 - 1881
“De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.
”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 16 cmEstimate: € 100/150