Similar lots by type
-
#435
Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre rouge dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#424
Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#389
Een lot van zeven XIXe eeuwse apothekerspotten, waarbij zes van porselein en één van glas.
Un lot de sept pots de pharmacie du XIXième siècle, dont six en porcelaine et un en verre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#370
Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100/150 -
#668
Een paar dekselvaasjes van cloisonné op messing met een decor van pioenen. Op houten sokkels.
Une paire de vases à couvercles en cloisonné sur laiton avec un décor de pivoines. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#800
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#461
Een paar vaasjes van cloisonné op rood koper met een decor van fabeldieren.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge. Décor d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#638
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#609
Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.
Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#384
Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380/450 -
#445
Een grote presse-papier met meerkleurige bloemvormige inclusies.
Un grand presse papier à inclusions polychromes florales.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#729
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten.
Un lot de trois presse papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur. Une pièce est fissurée.No longer availableDim. h: ! - 10 cmEstimate: € 100/160 -
#222
Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#331
Een vaas van groen glaspasta.
Vase en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/90 -
#398
Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40/50 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#453
Een Perzisch vaasje van koper, versierd met een gegraveerd en deels zwartgelakt decor.
Petit vase persan en cuivre gravé et partiellement noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#440
Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#414
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#58
Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#798
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#387
Een lot etuis met diverse bestekken, waarbij messen met benen handvatten, vergulde lepeltjes, enz.
Un lot d’étuis aux couverts divers, dont des couteaux aux manches en os, cuillères argentées, etc...No longer availableEstimate: € 100/180 -
#118
Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.
Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.No longer availableDim. 75 x 74 cmEstimate: € 150/200 -
#597
Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700/800 -
#658
Twee Afrikaanse figuurtjes van terracotta. Yoruba, Nigeria.
Deux figures africaines en terre cuite. Yoruba, Niger.No longer availableDim. h: 26 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#425Kayseri
Een Turks kleedje met vijf Mirabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200/300 -
#471
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#763
Drie stuks blauw kristal.: twee vazen en een asbak.
Trois pièces en cristal bleu: deux vases et un cendrier.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/100 -
#578
Een Chinese cachepot van meerkleurig aardewerk met een drakendecor.
Un cache-pot en faïence chinoise polychrome à décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#715
Een wollen lopertje.
Un petit couloir en laine.No longer availableDim. 252 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#587Chartier F.
Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.
Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#556
Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200/240 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200/240