Similar lots by type
-
#177Louis Vuitton
Een lederen handtas model “Danube”.
Un sac-à-main modèle “Danube”.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#757
Een klein parasolletje met een gesculpteerd ivoren handvat.
Un petit parasol à manche en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171Delvaux, Bruxelles
Een handtas van groen leder met stofzak.
Un sac-à-main en cuir vert et son sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#769Hydrographic Office U.S. Navy
Een partij van 9 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “Saint-Helena”. 2e Ed. 1924. “Marianas”. 9e Ed. 1921. “Pt. Arguello to San Isidro Pt”. 1e Ed. 1928. “North Coast of Brazil”. 4e Ed. 1939. “Marshal Islands Southern Part”. 1e Ed. 1924. “Booby Island to Albany Pass”. 2e Ed. 1927. “Anchorages in Aniwa Wan”. 1e Ed. 1924. “Bahia Honda”. 11e Ed. 1934. “Canal Chacao - Chile”. 1e Ed. 1924.
Un lot de cartes nautiques du XXième siècle, années différentes:“Saint-Helena”. 2e Ed. 1924. “Marianas”. 9e Ed. 1921. “Pt. Arguello to San Isidro Pt”. 1e Ed. 1928. “North Coast of Brazil”. 4e Ed. 1939. “Marshal Islands Southern Part”. 1e Ed. 1924. “Booby Island to Albany Pass”. 2e Ed. 1927. “Anchorages in Aniwa Wan”. 1e Ed. 1924. “Bahia Honda”. 11e Ed. 1934. “Canal Chacao - Chile”. 1e Ed. 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#418
“Motorklassiekers” en “Het grote motorenboek”. Twee boeken. 1995, 1983.
”Motorklassiekers” et “ Het grote motorenboek”. Deux livres. 1995 et 1983.No longer availableEstimate: € 22 / 28 -
#19Jules De Bruycker
“Eglise Saint-Séverin Paris”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Eglise Saint-Séverin à Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#564Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#760
Een Arabisch tafeltje met inplooibare poot en een gegraveerd geel koperen blad.
Une petite table arabe avec un pied pliant et tablette en cuivre jaune gravé.No longer availableDim. Ø: 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#346
Een klein bureautje met één deurtje en met bijpassende stoel. Met porseleinen inktpot.
Un petit bureau à une porte avec une chaise assortie. Encrier en porcelaine.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#431Villeroy & Boch
Een vide-poche van meerkleurig aardewerk in de vorm van een papegaai op een blad.
Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 38 -
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#443
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein gemonteerd als olielamp.
Un vase en porcelaine de Chine bleue et blanche montée en pied de lampe.No longer availableDim. h 38,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517
Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.
Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 300 / 500 -
#238
Een Russische wandelstok met een handgreep van geniëlleerd vermeil. XIXe eeuw.
Une canne russe à manche en vermeil niélé. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“La Tourmenteuse”. Ets. Gesigneerd en genummerd 3/100 buiten de plaat.
”La Tourmenteuse”. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/100 hors planche.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 30 / 60