Similar lots by type
-
#177Louis Vuitton
Een lederen handtas model “Danube”.
Un sac-à-main modèle “Danube”.No longer availableEstimate: € 240/260 -
#757
Een klein parasolletje met een gesculpteerd ivoren handvat.
Un petit parasol à manche en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 60/80 -
#171Delvaux, Bruxelles
Een handtas van groen leder met stofzak.
Un sac-à-main en cuir vert et son sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#404
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#407
Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#544
“Grote markt te Brussel”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Rijlaarsdaam’.
”Grande Place, Bruxelles”. Huile sur toile. Porte une signature ‘Rijlaarsdaam.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 120/180 -
#461
Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#156
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#761
Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.
Boîte en racine de bois exotique, tournée d’une seule pièce. Vers 1925.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#499
“Kempische hut te Houthaelen 1965”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Peeters’.
”Cabane des Campines à Houthaelen 1965”. Huile sur panneau. Signé: ‘Peeters’.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#352A. Bankes
“Zicht op een Parijse boulevard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue sur un boulevard parisien”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#445
Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.
Une petite table ‘Jugendstil’ blanche aux accents en peinture dorée.No longer availableDim. h. 60 cmEstimate: € 80/100 -
#782
Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100/180 -
#183
Een rostrum van een zaagvis op een houten sokkel.
Un rostre d’un poisson-scie sur socle en bois.No longer availableDim. h: 83 cm (zonder sokkel)Estimate: € 240/280