Other lots in this auction
-
#755
Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#550
Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80/100 -
#127Hermès Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150/200 -
#100
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 600/800 -
#720
Een mahoniehouten wandmeubel met legplanken en een driehoekig fronton. Engeland, omstreeks 1900.
Etagère en acajou à fronton triangulaire. Angleterre, fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 109 cmEstimate: € 200/300 -
#555
Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100/120 -
#363Hergé
Vier albums van Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” & “Kuifje in Tibet” in eerste druk en “Raket naar de maan” in tweede druk.
Quatre albums de Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” et “Kuifje in Tibet”. Première édition et “Raket naar de maan”, deuxième édition.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#628
Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#349
“Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.
“Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#431
Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).
Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#654Corneille
“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
“L’ange descendu des astres”. Signée, datée ‘92 et numérotée 171/200 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 61 cmEstimate: € 280/300 -
#601
Japanse wakizashi met gebeeldhouwde benen heft, tsuba en schede, versierd met personages. XIXde eeuw.
Wakzashi japonais à manche, gaine et tsuba en os sculpté, décorés de personnages. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 70 cmEstimate: € 200/300