#117Henri GodetPeriod: 1863 - 1937“Poesie” vooraan getiteld, bronzen borstbeeldje, gesigneerd achteraan “Henri Godet” met stempel “Societé des bronzes de Paris”, op marmer voet.
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480 -
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#422Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#496IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#453Een achthoekig porseleinen celadon vaas, groene tinten met craquelé.
An octagonal porcelain Celadon Vase, green tones with crackle.No longer availableDim. h 45cmEstimate: € 160 / 180