Similar lots by type
-
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#104
Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#286Capodimonte
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
« Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#253
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
Un Garuda en bois. Dommages à un nez.No longer availableOnline onlyDim. h 35,5 cmEstimate: € 40/60 -
#149
Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25/35 -
#10
Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#78
Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.
Une théière arabe en laiton à décor gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20/25 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#121
“Wierookbrander van jadeïet op houten sokkel.” Chinees werk.
Brûle-encens en jadéite sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#31
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 84 cmEstimate: € 30/50 -
#229
Een lot van 15 oude chromo-albums: Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Volledig en in goede staat. Bijgevoegd een kunststof doosje van Martougin, een blik van Kwatta en een bakelieten doosje van Martougin.
Lot de 15 anciens albums chromo : Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Complets et en bon état. Inclus est une boîte en plastique de Martougin, une boîte de Kwatta et une boîte en bakélite de Martougin.No longer availableOnline onlyActive bid: 152.00 €Estimate: € 75/85 -
#88
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100/140 -
#141
Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40/60