#144Mosin Nagant
Russische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.
#581Johan LewiPeriod: °1957
Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
Deux personnages assis. Céramique. Signé.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#135
Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de + - 0,92 ct. GSI 1.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#132
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#240
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,64 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
#274
“Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#192
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#143Delvaux, Bruxelles
Een ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
#450
Een lot van drie Congolese speren.
#376
Twee kleine oude schoolbankjes.
Deux petits bancs d’école anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60