Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Twee vogels in een struik”. Groepje van jadeïet met houten sokketlje. Chinees werk.
“Twee vogels in een struik”. Groepje van jadeïet met houten sokketlje. Chinees werk.

“Twee vogels in een struik”. Groepje van jadeïet met houten sokkeltje. Chinees werk.

"Deux oiseaux dans un buisson". Groupe de jadéite avec socle en bois. Travail chinois.
Dim. H. 20 cm
SKU: 2806220677.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #677
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237

    Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.

    Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #529
    Karel Verschooten
    Period: 1910 - 1993

    “Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #459
    M. Ellens

    “Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    "Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #533
    Goebel, Germany

    “Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.

    "Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #605

    Een lot van 2 steengoed kruiken, waarvan 1 met tinnen deksel.

    Lot de 2 pichets en grès dont 1 avec couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. H 45 & 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638
    Goebel, Germany

    “Erster Schnee” &,“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2035 & 2036. Eerste uitgaves 1999.

    "Erster Schnee" &, "Hoffentlich shneit’s bald wieder". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 2035 & 2036. Premières éditions 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #425

    Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.

    Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #553
    Goebel, Germany

    “Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.

    "Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355

    Twee verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. Eén met haarscheur. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores. Un avec une fêlure capillaire. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #140

    Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een geweer bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une broche en or jaune 18 kt en forme de pistolet sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #248
    Val Saint Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase de cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #599
    Gino Milani
    Period: °1921

    “Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    « Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More