Other lots in this auction
-
#299
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#4
Twee vazen van geslepen Boheems kristal. De grootste beschadigd aan de voet.
Deux vases en cristal taillé de Bohème. Le plus grand abîmé à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 18 & 36 cmEstimate: € 30/50 -
#236M. Paulis
Een gebombeerd ovaal damesportret, naar de XVIIIde eeuw. Gesigneerd.
Un portrait de dame, ovale et bombé, d’après le XVIIIième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 17,5 x 12,5Estimate: € 100/120 -
#332Albert Saverys
“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#33
Een boekenrekje, versierd met twee gesculpteerde beren en een derde gesculpteerd beertje met een messingen recipiënt. Zwarte woud. Beschadiging aan een pootje van het tweede.
Planche à livres décorée de deux ours et un petit ours en bois sculpté formant bougeoir à bobèche en laiton (accident à un pied). Travail de la Forêt Noire .No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/50 -
#104
Een kleine houten schouwpendule, versierd met sober inlegwerk.
Petite pendule en bois aux incrustations.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#18
Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#178
Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.
Une ancienne trompette en laiton de Deprins. Montée en pied de lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#112
“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
“Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#258J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120/200 -
#385Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120