Similar lots by type
-
#585
Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30/50 -
#446
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#721
“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90/110 -
#781
Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#773
Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40/60 -
#602
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700/800 -
#45
Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#718
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120/140 -
#526
Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80/120 -
#795
Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55/65 -
#435
Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#728
Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850/900 -
#421
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#371
Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#723
Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180/220 -
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 150/200 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#742
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#799
Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120/160 -
#426
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42/48 -
#318
“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 200/240 -
#796
Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55/65
Other lots in this auction
-
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#756
Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
Tapis de Chine en laine au motif de dragon.No longer availableDim. 240 x 180 cmEstimate: € 80/120 -
#149Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#545,1
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#283Henri Martin
Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.
Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#239
“The Shamrock” Een reclamespiegel voor Whisky.
“The Shamrock”. Miroir publicitaire pour Whisky.No longer availableDim. 89 x 59 cmEstimate: € 50/60 -
#640
Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#207
Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.
Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#228AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#488
Een vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine au décor Canton. XIXe siècle. Monté en lampe et avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#532
“Dooi op de Leie” & “Winterlandschap”. Twee litho’s naar Saverys. De eerste gesigneerd Hebbelinck en genummerd 262/350, de tweede 255/350.
“Dégel sur la Lys” et “Paysage d’hiver”. Deux lithographies d’après Saverys, la première signée Hebbelinck et numérotée 262/350, la deuxième 255/350.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#754
“Kattin met kittens”. Olieverf op paneel. In de geest van Ronner.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Ronner.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 60/80