Similar lots by type
-
#393Twee koperen juwelenkoffertjes met bloemendecors in reliëf.
Deux coffrets à bijoux en cuivre avec décor de fleurs engravées.No longer availableDim. b: 12 & 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#796Een grote messingen kerkkandelaar.
Un candélabre en laiton.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3Twee koperen beeldjes op zuiltjes.
Deux statuettes sur colonnettes en cuivre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#767Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#121Een koperen kruis met twee bloemenvazen.
Un crucifix en cuivre et deux vases à fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#788Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#381Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35 / 45 -
#638Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#494Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 230 -
#388Een lot van vier messingen lantaarns in verschillende maten en uitvoeringen.
Un lot de quatre lanternes diverses de tailles différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#758Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#792Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.
Deux cassolettes en marbre beige et rouge avec pieds en laiton. +- 1900.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#433Een lot cloisonné op koper, bestaande uit een buikvaasje, een grote en twee kleine balustervaasjes.
Un lot cloisonné sur cuivre comprenant un vase pansu, un grand et deux petits vases balustres.No longer availableDim. h: 23 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#787Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.No longer availableDim. h: 179 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#183“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#200Een 14 karaats wit gouden rivière bezet met 47 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 9 ct.
Bracelet en or blanc 14 ct serti de 47 diamants en rivière ayant un poids total de ± 9 ct.No longer availableDim. 15,65 gEstimate: € 5000 / 6000 -
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Joseph Van SeverdonckPeriod: 1819 - 1905“De lanciers doorwaden een rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#92Twee decoratieve reproducties naar affiches van de Red Star Line.
Deux reproductions décoratives d’après des affiches de la Red Star Line.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#339Jacques Van RootenPeriod: °1900“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#64Célestine Vermoelen“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#204Een mammoetkies.
Un molaire de mammouth.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#344Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Postzegelalbums. - Helvetia (1845-1979)(Davo, onvolledig). - 1980-1994 (onvolledig). - 1960-1965 (onvolledig). - Oostenrijk (1860-2000)(Davo, onvolledig). Map dubbele (1860- 2000, met ook Bosnië e.a.). - Varia. - 1945-1986 (Davo, zeer onvolledig). - Varia vanaf einde XIXde eeuw. - Frankrijk 1849-1982 (Bourse du Timbre, zeer onvolledig).
Albums aux timbres-poste. - helvetia (1845-1979)(Davo, incomplet). - 1980-1994 (incomplet). - 1960-1965 (incomplet). - Autriche (1860-2000)(Davo, incomplet). Farde doubles (1860- 2000, également Bosnie e.a.). - Varia. - 1945-1986 (Davo, très incomplet). - Varia à partir de la fin du XIXde siècle. - France 1849-1982 (Bourse du Timbre, très incomplet).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#683Een bord van Chinees porselein met en handgeschilderd bloemendecor en een bianco sopra bianco-motief op de vleugel. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine de Chine avec décor fleuri peint à la main et motif bianco sopra bianco. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#97Een wassen Madonna en kind onder stolp.
“Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 30 / 40

