#121
Een koperen kruis met twee bloemenvazen.
#381
#388
Een lot van vier messingen lantaarns in verschillende maten en uitvoeringen.
#767
Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
#796
Een grote messingen kerkkandelaar.
Un candélabre en laiton.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 40/50 -
#788
Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
#758
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#281
#494
#792
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
#393
Twee koperen juwelenkoffertjes met bloemendecors in reliëf.
#787
Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
#3
Twee koperen beeldjes op zuiltjes.
#433
Un lot cloisonné sur cuivre comprenant un vase pansu, un grand et deux petits vases balustres.No longer availableDim. h: 23 & 11 cmEstimate: € 40/60
#694Val St. Lambert
#81S.F. & Co. Crown Devon
Une jardinière en porcelaine polychrome avec guirlandes. marque à la base. Anglais.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#785
Een Chinees koffertje van hout met koperbeslag.
#265
Davo. Postzegelalbum. Spoorwegen, strafport e.d.
#308
#418
Un lot d’objets divers en écaille dont un miroir à main argenté, trois lorgnettes différentes et une paire de lunettes de théâtre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#791
Messingen kerkkandelaar, gemonteerd als elektrische schemerlamp.
#540
Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
#404Koch
Een kleine houten accordeon.
Un petit accordéon en bois.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60/100 -
#241
Een albasten coupe op voet, versierd met gesculpteerde druivenranken.
Une coupe en albâtre sur pied, décoré avec des vignes sculptées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#742
Een sobere eikenhouten salontafel.