#391
Een roodkoperen ketel met messingen kraan.
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
#839
#784
#782
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#773
Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
#1069
#843
Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.
#763
#817
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#888
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#792
#918
#824
#771
Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
#794
Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#987
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#778
Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 80 / 120
#402
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
#952Totoya HokkeiPeriod: 1780-1850
Surimono. “Schelpenrapers”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.
Surimono. “Ramasseurs de coquillages.” Une gravure sur bois en couleurs. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 21 x 18,70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#371
#639Libert
“Naaktstudie”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan en gedateerd 1980.
”Etude d’un nu.” Huile sur toile. Porte une dédicace à l’arrière et une date.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#844Toyokuni KunisadaPeriod: 1786-1865
“Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Deux acteurs Kabuki.” Une gravure sur bois. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 34 x 22,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498
Danseuse espagnole en porcelaine. Marque: C.I.A. Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#597
“Bloemenstilleven”. Kleurkrijt. Draagt een handtekening: Grau Sala.
”Nature morte, fleurs.” Craies. Porte la signature: Grau Sala.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 400 / 500 -
#722
“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.
#678
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
#951
#302
“Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 40 / 80