#78
Russische icoon met centraal de Verrijzenis, omringd door een Moeder Gods van Kazan, het Doopsel van Christus, het Hoofd van Johannes de Doper, de Martelares Paraskeva, het Doodsbed van Maria en de H. Nicolaas. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw. Barsten in de verflagen.
Icône russe avec la Résurrection dans le centre, entourée de la Mère de Dieu de Kazan, le baptême du Christ, la Tête de St-Jean-Baptiste, la Martyre Paraskeva, la mort de Marie et Saint-Nicolas. Dorure importante et avec imitation de cloisonné peinte sur les bordures. XIXe siècle. Fissures dans la peinture.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#410
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#508
#405
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
#492
#467Albert Poels
“Maria en kind.” Twee terracotta beelden.
#368Franquin e.a.
Lot strips met o.m. Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.
#546
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
#521
Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#535Ultra
Een oude radio in kunststof kast. Type EU4052. Omstreeks 1950.
#218
“Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.No longer availableDim. 35 x 76 cmEstimate: € 150 / 200