#368Franquin e.a.Lot strips met o.m. Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.
Service 60 pièces en faïence à décor de différents oiseaux d’après un exemple des faïences de l’Est.No longer availableEstimate: € 120 / 1780 -
#309“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#633Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#579“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#770Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#410Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#451Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350 / 550 -
#236Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
#1LladroEen polychroom porseleinen beeld van een duif in vlucht.
Statuette en porcelaine polychrome représentant un pigeon volant.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#737Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60