#11Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
#67Lot XIXe eeuwse Franstalige boeken :- “Bruxelles à travers les ages”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1882. In twee delen. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Brussel, 1844. In vier delen. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Parijs, rond 1840. In zes delen.
#92“Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.
“Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
#256Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
#3Een lot van elf beeldjes van meerkleurig Belgisch, Duits en Frans porselein. XIXe en XXe eeuw. Twee licht beschadigd.
Un lot de onze statues en porcelaine polychrome belge, allemande et française. XIXème et XXème siècle. Deux avec légers dégâts.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 55 / 80 -
#118Een XIXe eeuws houten wandklokje met een decor van een moeder met haar dochters boven de geëmailleerde wijzerplaat.
#659Een antiek houten kinderstoeltje.
#102“Portret van een jonge vrouw met juwelen”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Portrait de jeune femme aux bijoux”. Huile sur toile. +- 1800. Retoilée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#32Een lot XIXe eeuwse stereoscopische foto’s op glas en op karton.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50
#235Mulberry“Hiver”. Een sjaal van donker grijze katoen.
“Hiver”. châle en coton gris foncé.No longer availableDim. 105 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#342“Schaatsers nabij een kasteelhoeve”. Olieverf op koper. Gesigneerd.
“Patineurs près d’une ferme fortifiée”. Huile sur cuivre. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#652Een tafeltje met ivoor en diverse houtsoorten ingelegd decor van een moeder en een kind met boog en dieren bij een rivier. De poten in de vorm van olifantenkoppen.
Petite table incrustée d’ivoire et de différentes sortes de bois. Décor d’une mère à l’enfant tenant un arc et d’animaux près d’une fleuve. Pieds en forme de têtes d’éléphant.No longer availableDim. Ø: 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#367Een paar messingen kandelaars in de vorm van Corinthische zuilen op groen marmeren sokkels.
Une paire de candélabres en laiton sur colonnes corinthiennes en marbre vert.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
#612Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#142Eugen (?) Karpathi“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Petit lac dans les bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#581Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
Un pêcheur chinois et un marchand en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 41 & 42 cmEstimate: € 260 / 300