Similar lots by type
-
#241
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#34Valeruis De Saedeleer
“Besneeuwd molenlandschap”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Moulin sous la neige”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 20/30 -
#262Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#742Kunisada
“Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.
“Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#218
Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw. Belgische keuren van o.m. Delheid. 39 grote vorken, 40 grote lepels, 13 dessertvorken, 30 dessertlepels, 1 pollepel, 25 theelepels, een serveerlepel. Samen 149 stuks.
Couvert en argent 800‰. Généralement XIXe siècle. Poinçons belges par e.a. Delheid. 39 grandes fourchettes, 40 grandes cuillères, 13 fourchettes à dessert, 30 cuillères à dessert, 1 louche, 25 cuillères à thé, une cuillère de service. Total 149 pièces.No longer availableDim. ± 6850 gEstimate: € 700/1000 -
#102
Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#212
Driedelig klokstel van verguld metaal en zwart marmer. Pendule en twee kandelaars. De pendule versierd met het beeld van een jonge vrouw met duiven als symbool voor huwelijkse trouw. XIXde eeuw. Kleine manco’s.
Garniture de cheminée trois pièces en métal doré et marbre noir. Pendule et deux candélabres. La pendule décorée d’une sculpture de jeune femme aux pigeons, symbole de loyauté maritale. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 250/350 -
#339
Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#79Perrier
“Gouvernements de Flandre Françoise, ...” Een antieke kaart.
“Gouvernements de Flandre Françoise...”. Carte ancienne.No longer availableDim. 24 x 34,5 cmEstimate: € 80/100 -
#514
“Geometrische compositie”. Inktloze druk op papier Artiestenproef. Draagt handtekening.
“Composition géométrique”. Estampe sans encre sur papier. Epreuve d’artiste. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 30Estimate: € 180/240 -
#702
“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120/140 -
#9
“Pont St. Michel te Parijs”; “Zicht op Amsterdam” & “Grote markt te Danzig”. Drie ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures, waarbij de eerste twee van Daumont en de laatste van Leizel.
“Pont St-Michel à Paris”, “Vue d’Amsterdam” et “Grand place à Danzig”. Trois gravures colorées du XVIIIe siècle, dont les premières par Daumon, la dernière par Leizel.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300/350 -
#198
Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw en Belgische keuren van o.m. Delheid. Tweedelig slabestek met been, 1 koffielepel Londen, medio XIXde eeuw, maker G.A. Een Belgische koffielepel XIXde eeuw, een suikertang met Belgisch importmerk. Een vleesvork en vleesmes met zilveren handvat. 11 oestervorken en 20 oestervorken met andere keuren. 11 geciseleerde visvorken en 5 dito vismessen met Duitse keuren. 38 stuks.
Couvert en argent 800‰. Généralement XIXe siècle aux poinçons belges d’entre autres Delheid. Couvert à salade aux manches en os (deux pièces), 1 cuillère à café Londres, G.A. Cuillère à café belge, pince à sucre, poinçon d’importation belge. Fourchette et couteau à viande à manche en argent. 11 fourchettes à huîtres et 20 fourchettes à huîtres avec différents poinçons. 11 fourchettes et 5 couteaux à poisson ciselés aux poinçons allemands, 38 pièces.No longer availableDim. ± 1550 gEstimate: € 200/300 -
#349
“Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.
“Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#762
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#382
“Paard in kalligrafie”. Een ets, opgedragen aan Willem I. Bijgevoegd een herdruk van een XVIIIe eeuwse kaart van een kampement tijdens een veldslag onder Louis XIV.
“Cheval en calligraphie”. Eau-forte attribué à Guillaume I. Nous ajoutons une copie d’une carte du XVIIIe siècle du campement durant une bataille sous Louis XIV.No longer availableDim. 41 x 47,5 & 34,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/80 -
#374
“Sleepboot in de haven” & “Hoeve aan het water”. Twee etsen, respectievelijk van John Michaux en Albert Baertsoen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Remorqueur dans le port” et “Ferme au bord de l’eau”. Deux eaux-fortes respectivement par John Michaux et Albert Baertsoen. Signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 40 - 40 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#494Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#19Van den fries (?)
“Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.
“Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
“Le défunt”. Eau-forte. Avec cachet.No longer availableDim. 11,5 x 15,5 cmEstimate: € 30/40 -
#278
Drie zilveren flessenonderzetters (wine coasters) met gedraaide houten bodems (slijtage). Hollandse keuren, tweede gehalte, 1855. Meesterkeur J.M.
Trois dessous de bouteilles en argent aux bases en bois tourné (usures). Poinçons hollandais, deuxième titre, 1855. Orfèvre J.M.No longer availableDim. 166 g net.Estimate: € 30/50 -
#219
Driedelig klokstel van verguld metaal en versierd met diverse plaquettes van Parijs’ porselein met romantische voorstellingen op lichtblauwe fond. Pendule en twee kandelaars. XIXde eeuw.
Garniture de cheminée en métal doré décorée de plusieurs plaquettes en porcelaine de Paris aux scènes romantiques sur fond bleu clair. Pendule et deux candélabres. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 400/600 -
#682
“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240/260 -
#772
“Fuji bij dageraad”. Een heruitgaven van een Japanse houtsnede uit de reeks ‘36 zichten op de berg Fuji van Hokusai.
“Fuji au crépuscule”. Une réédition d’une gravure sur bois japonaise de la série “36 vues du mont Fuji” par Hokusai.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#789Maria Rombouts
“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#265
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250/350 -
#61
Een kinderbuste van wit marmer. Op sokkel. Schade.
Buste d’enfant en marbre blanc. Sur socle. Dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#256
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100/150 -
#506Fiam, Italy
Bijzettafeltje van plexi en glas. Op wieltjes.
Une petite table en plexi et verre.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100/120 -
#770
Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#428
Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
Trois candélabres en métal argenté dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 40/60 -
#302
Twee miniaturen op ivoor. “Sint-Jozef en Christus” (Ø 5,5 cm) en “Maria, Jezus en Sint-Jan” (8 x 6 cm ovaal).
Deux miniatures en ivoire. “Saint-Joseph et Christ”. (Ø 5,5 cm) et “Marie, Jésus et Saint-Jean” (8 x 6 cm ovale).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#186
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100/150 -
#554Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50/80